Logo

Webinarium eTwinning - grupa WCZESNOSZKOLNI - Druk 3D

Date

Friday, September 30, 2022

Time

07:00 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This event is certified, please provide correct information.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Presenter

ORGANIZATOR: Krajowe Biuro eTwinning

https://etwinning.pl/

Agenda

INFORMACJE OD ORGANIZATORA: Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning. Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu uczestnictwa na webinarium. 

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  

Webinarium organizowane przez moderatora grupy WCZESNOSZKOLNI. 

TEMATYKA WEBINARIUM: 

Grupa eTwinning Wczesnoszkolni zaprasza na pierwsze w tym roku szkolnym "Spotkanie przy kawie", podczas którego porozmawiamy z Moniką Makos-Gałan o druku 3D. Podczas spotkania Monika w prosty i przyjazny sposób opowie o technologii druku 3D, możliwościach jej wykorzystania przez nauczyciela i ucznia w szkole a także o plusach i minusach projektowania przestrzennego, wymaganiach sprzętowych i umiejętnościach technicznych. Jako praktyk i edukator odpowie na wszystkie Wasze pytania związane z drukiem 3D w szkole, a przede wszystkim w edukacji wczesnoszkolnej

Presenter

Mrs Monika Makos-Gałan

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, języka angielskiego i robotyki w Szkole Podstawowej nr 20 w Jastrzębiu-Zdroju. Wieloletni propagator druku 3D w szkole. Autor wielu edukacyjnych projektów z dziedziny nauki i techniki. Twórca innowacyjnych projektów między innymi: zwycięskiego projektu t-Mobile "Matematyka skrojona na miarę" łączącego zdolności krawieckie z matematycznymi, zwycięskiego projektu Projektantów Edukacji "Wydrukuj swoje marzenia" propagującego druk 3D w edukacji wczesnoszkolnej czy międzynarodowej innowacji STEAM TEAM. Aktywny eTwinner, miłośnik IT, Netflixa i DIY.